bankowość
internetowa
online
e-bank
rss sitemap sitemap

Konta internetowe


KONTA OSOBISTE

Konto osobiste jest wielofunkcyjnym i nowoczesnym rachunkiem internetowe dla klientów, którzy większość operacji bankowych wykonują sami. Daje możliwość efektywnego zarządzania finansami i dokonywania operacji finansowych o każdej porze. A stały dostęp do konta nawet z telefonu powiększa możliwość sprawowania nad nim kontroli i planowania wydatków.

KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE

Rachunki oszczędnościowe zapewniające wygodny dostęp do środków bez utraty odsetek. Łączy w sobie zalety konta osobistego oraz lokaty. Środki mogą być wypłacone w każdym momencie.

KONTA MŁODZIEŻOWE

Posiadając konto młodziezowe możesz błyskawicznie płacić za zakupy w sklepach internetowych i na aukcjach oraz doładować telefon komórkowy nie odchodząc od komputera. A mając przy sobie kartę płatniczą nie musisz nosić ze sobą gotówki co zwiększa bezpieczeństwo twoich finansów. Osoby niepełnoletnie mogą założyć konta w bankach gdy posiadają zgodę rodziców.

KONTA WALUTOWE

Często podróżujesz lub robisz zakupy w internecie w walutach obcych? Konto walutowe pozwoli Ci uniknąć opłat za przewalutowanie i zapewni wygodny dostęp do Twoich pieniędzy.

KONTA FIRMOWE

Konto firmowe umożliwia łatwe zarządzanie finansami firmy gdziekolwiek jesteś. Daje możliwość korzystania z funkcji stworzonych specjalnie dla przedsiębiorców, takich jak zarządzanie grupami przelewów oraz współpraca z systemami finansowo-księgowymi firmy.


Konta internetowe

ZESTAWIENIA KONT BANKOWYCH

Karty Kredytowe

ZESTAWIENIA KART

Kredyty

ZESTAWIENIA KREDYTÓW
Kursy walut NBP 2020-07-06
USD3,9588-0,44%
EUR4,4697+0,06%
CHF4,2020+0,00%
GBP4,9449-0,22%